1. Hem
  2. Fransar Hisings Backa

Eyes and Beauty Studio

4.8
62 Betyg
Litteraturgatan 132, 422 52, Hisings Backa
Varmt välkomna till Eyes and Beauty studio! Jag som driver denna hemmastudio heter Hannah och är certifierad inom lash- och browlift. Jag har alltid haft ett stort intresse för skönhet men det är på senare tid jag gjort verklighet av min dröm att öppna min egna verksamhet. Mitt mål är att du som väljer att komma till mig ska få en avkopplande stund och känna att du är i trygga händer. Du är min högsta prioritet och att lyssna till dina önskemål är en självklarhet för mig! Jag strävar alltid efter att med min passion och noggrannhet ge dig en upplevelse utöver det vanliga. Hos mig kan du än så länge göra lash- och browliftbehandlingar, men jag hoppas kunna erbjuda fler behandlingar inom en snar framtid! Kontakt: Du når mig enklast via @eyesandbeauty_studio på Instagram eller via telefon 0765750319. Hitta hit Studion ligger på Litteraturgatan 132 i Hisings Backa, ca 15 minuter från centrala Göteborg. Närmsta busshållplats är Backa Kyrkogata (busslinje 18, 19 och 43).
23128

Boka tjänst

Det finns tyvärr inga Sistaminutentider de närmsta 18 timmarna. Försök snart igen eller se ordinarie tider på Bokadirekt

Personal

noImage
4.8
Hannah
Utbildad inom lash- och browlift
Qliro

Betyg och recensioner

Varför kan jag inte lämna ett omdöme?

För att säkerställa att omdömen kommer från faktiska besökare mejlar vi kunder och ber om ett omdöme efter ett genomförbart besök.

4.8 av 5Baserat på 62 betyg
5
(51)
4
(9)
3
(1)
2
(0)
1
(1)
Senaste recensionerna40 recensioner från 62 betyg
Moa S.
Moa S.
till Hannah
Super trevlig och väldigt nöjd med resultatet ⭐️
Sandra B.
Sandra B.
till Hannah
Otroligt nöjd. Hannah är väldigt duktig och har ett professionellt bemötande. Kommer absolut tillbaka!
Claudia C.
Claudia C.
till Hannah
Så duktig tjej!
Sanna N.
Sanna N.
till Hannah
Alltid lika bra!
Visa fler recensioner

Om företaget

Ingen info ännu.

Bilder

Detaljer och kontakt